вівторок, 17 травня 2011 р.

У Чернігові пройшов круглий стіл під назвою «Традиції європейської демократії в українській транскрипції»


Сьогодні у Чернігівській міській раді пройшов круглий стіл під назвою «Традиції європейської демократії в українській транскрипції» за участю представників політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації.


Голова Чернігівської громадської організації «Євроклуб» Юрій Ткач висвітлив питання виховання демократичних цінностей у молоді через роботу шкільних «євроклубів». Він підкреслив, що молодь є більш прагматичнішою у сприйнятті суспільства та навколишнього світу. Завдяки роботі шкільних «євроклубів» молодь швидше зможе прийняти європейські цінності, до яких насамперед відносяться права людини і дитини, культура, традиції певної нації.

Про один із важливих факторів взаємодії з країнами Європи, а саме про взаємообмін студентів вищих навчальних закладів у рамках програм стажування розповіла кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин Чернігівської філії Київського славістичного університету Ольга Надирова. Вона ознайомила присутніх із питанням впровадження Болонської системи навчання у нашому місті. «На жаль, існують певні недоліки, наприклад невідповідність навчальних програм для українських студентів та студентів європейських країн, але адаптація України до Болонського процесу триває і недоліки при її впровадженні поступово будуть ліквідовані», - зазначила О.Надирова.Начальник відділу зв’язків з громадськістю міськради Ірина Соломаха озвучила дискусійне питання, чим насправді є українська євроінтеграція: метою чи засобом у вирішенні ключових проблем розвитку України. Зокрема, на її думку, наша держава має ряд власних здобутків, якими можна на рівних ділитися з європейськими державами. Учасники заходу обговорили ключові проблеми орієнтації зовнішньої політики України та наголосили на необхідності дотримання принципів партнерства і добросусідства.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

Немає коментарів:

Дописати коментар