неділя, 12 червня 2011 р.

До Чернігівської міськради за місяць надійшло 16 інформаційних запитів про публічну інформацію

До Чернігівської міськради за місяць дії Закону України "Про доступ до публічної інформації" надійшло 16 інформаційних запитів. Про це під час засідання "круглого" столу повідомила начальник відділу зв'язків з громадськістю міськради Ірина Соломаха.

За її словами, питання, порушені в інформаційних запитах, стосувалися формування тарифів на проїзд у громадському транспорті, графіків освітлення міста, перейменування та значення назв вулиць тощо.

"Усі відповіді на запити надано вчасно", - наголосила начальник відділу зв'язків з громадськістю міської ради. Вона також підкреслила, що відповідно до закону, зараз усі проекти рішень виконавчого комітету та міської ради, як і власне самі рішення, розміщуються на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради. Тож І.Соломаха зауважила, що журналісти можуть користуватися інформацією, розміщеною на сайті, а під час сесій окремі пакети документів готуватися не будуть, окрім питань, внесених в оперативному порядку.


Радник міського голови Ірина Синельник зазначила, що прийнятий закон є кроком уперед у розвитку громадянського суспільства, сприяє відкритій діяльності органів влади. Вона також висловила побажання, щоб запити, які подаються громадськими організаціями, не збирались заради лише самих запитів.

"Круглий" стіл на тему: "Місяць доступу до інформації - теорія і практика" у Чернігові організував місцевий осередок ВМГО "Демократичний альянс".

Загалом, учасники "круглого" столу погодилися, що прийнятий закон про доступ до публічної інформації є важливим інструментом для взаємодії і суспільного контролю громадськості за діями влади.

Закон України "Про доступ до публічної інформації" набув чинності     9 травня 2011 року.

Відділ зв'язків з громадськістю міської ради

Немає коментарів:

Дописати коментар